پاسدارانی که پاسدار نیستند

دوره راپل و چتر بازی دیده بود. خلبان بود. صخره نورد بود. نشان درجه یک بین المللی غواصی داشت. خیلی از ورزش های رزمی رو به صورت حرفه ای بلد بود. درسال ۹۱ درزمان برگزاری اجلاس سران کشورهای اسلامی، فرمانده گردان رهایی گروگان بود. رانندگی با موتور و ماشین و در حد حرفه ای بلد بود. اما هیچ کدوم تز اعضاء فامیل نمی دونستن چیکاره اس. بعد از شهادتش که عکس هاش پخش شد،همه فهمیدن.
دوست نداشت کسی بدونه. رفته بودم شبکه ورزش، تعدادی از مدارک مسعود رو هم با خودم برده بودم،مجری برنامه یکی از حکم های مسعود رو که دید با تعجب گفت: خانم پسر شما چطور با این سن و سال کم تونسته این مدرک و بگیره؟؟؟ من سه ساله دارم تلاش می کنم، هنوز نتونستم این مدرک و بگیرم!!!
این ها مشخصات قهرمانان پوشالی هالیوود نیست که برزبان این زن جاری می شود… او درباره ی نازنین پسرش سخن می گوید که فدایی راه زینب (سلام الله علیها) شده است…
وقتی از فرزندش سخن می گفت،درپس کلام پرصلابتش، غیرت انقلابی مادری را می دیدی که با جان و دل دردانه اش را فدای راه زینب (سلام الله علیها) و حسین (علیه‌السلام) کرده است…
خانم نبی لو را می گویم…
حافظ کل قرآن کریم و مادر دلاور بسیجی،شهید مسعود عسگری…
امروز، روزِ پاسدار است.
روزِ شهدای بسیجی فتنه ۸۸،روزِ شهدا و دلاوران لشکر فاطمیون و زینبیون،روزِ مادران و همسران شهدای مدافع حرم که زینب وار از آرمان های والای شهدا پاسداری می کنند.
روز پاسدار،بر تمامی پاسدارانی که پاسدار نیستند اما جانانه از آرمان های انقلاب اسلامی، پاسداری می کنند،مبارک…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *